פיתוח צוות

"להתאחד זו התחלה; להישאר מאוחדים זו התקדמות; לעבוד יחד זו הצלחה"

הנרי פורד

הצלחתך כמנהל מותנית במידת ההצלחה של עובדיך.

 

מטרת תהליך פיתוח צוות הוא לנסות למצות באופן מירבי את יכולות הצוות כמכלול כמו גם למנף ולהביא לביטוי ממשי את היכולות של כל אחד מהעובדים בצוות וזאת כדי למקסם את התוצאות העסקיות של הארגון.

תהליך פיתוח צוות כולל: איבחון צוותי, למידה משותפת ובניית תוכנית פיתוח ודרכי יישום. באימון אישי או ייעוץ נוכל לסייע ב- 3 נושאים מרכזיים: אבחון ומיפוי עכשווי של הצוות, תחומי ידע בנושא פיתוח צוות ומתן כלים יישומיים. נסייע לך להגיע לתובנות הרצויות לגבי אילו פעולות יש לבצע על מנת לבנות צוות מנצח. ישנם שלבים שונים בהתפתחות הקבוצה והאישי, לצד הדינמיקה הקבוצתית. הצלחה בכל שלב מבטיחה את ההתפתחות האפקטיבית ביותר לצוות ולך כמנהל!

עבודת צוות נכונה משפרת את המוטיבציה האישית והתפוקה הארגונית. הצוות שלך מורכב מעובדים שונים כשלכל אחד מהם יש צרכים ומניעים שונים. בצוותים בעלי אפקטיביות גבוהה קיים איזון בין הסגנונות השונים של חברי הצוות. בעבודת פיתוח צוות נתמקד בסוגיות הקשורות לביצוע משימות הצוות (כמו: מטרות ברורות, שיטות עבודה ותאום). וסוגיות הקשורות ליחסים בין חברי הצוות.

פיתוח צוות מייטבי נעשה באמצעות הקניית תחושת שייכות לצוות, לתת לעובדים את ההרגשה שהם חלק ממשהו גדול ומאתגר. על מנת להשיג זאת עליכם קודם כל להבין את היעדים והאמצעים שעומדים לרשות הארגון שלכם, כך תוכלו להתחיל לבצע ניהול צוות באופן אמין ומקצועי.

אנו נסייע באופן אישי על ידי יעוץ או אימון המותאם בדיוק לשלב בו אתם והצוות נמצאים על מנת להגיע מהר ובטוח להיות צוות שעובד באופן אפקטיבי ועושה זאת מתוך הנאה רבה!