הובלת תהליכים

"כולנו גאונים. אבל אם תשפוט דג על פי היכולת שלו לטפס על עץ, הוא יחיה את כל חייו באמונה שהוא טיפש"

אלברט איינשטיין

רוצה להיות מנהל אפקטיבי לארגון וחשוב לעובדים?

מנהל מנהיג מכוון לבניית צוות מגוון ביכולותיו, תנאי הכרחי זה אינו מספיק למי שרוצה צוות מנצח!

מנהיגים מצליחים כיום לומדים לשלב אותנטיות רגשית וקוגנטיבית על מנת ליצור סנרגיה בהתנהלות בינם לבין העובדים ומתן לגטימציה לעבודה כזאת בינהם. כיום מוכח, ממחקרי מדעי ההתנהגות בתחום העבודה והאושר שניהול הנותן מקום למכלול שיש באנשים: רגשות, רצונות ושאיפות הוא שמשיג תפוקה מלאה ומיטבית מהאנשים ולטובת יעדי הארגון. כך ניתן להוביל תהליכים מפרויקט פשוט ועד פרויקטים מורכבים הדורשים שיתוף פעולה ועזרה הדדית!

מנהל מנהיג מכוון לבניית צוות מגוון ביכולותיו, תנאי הכרחי זה אינו מספיק למי שרוצה צוות מנצח! המנהיג נדרש לתת ביטוי למגוון הקיים בצוות. אחד האמצעים הוא 'ניהול משתף' המבוסס על תרבות של שיח והקשבה באופן קבוע וברור בגבולותיו לכל העוסקים במלאכה. ניהול קשוב משיג באופן אפקטיבי ביותר את יעדי הארגון מתוך מתן תחושת מימוש עצמי ומשמעות לכל  פרט ופרט המרכיב את הצוות.

כיום, העובדים הצעירים, דור ה-Y ודור הפייסבוק- דורש משוב ויצירת משמעות לתפקידו בארגון. לכן ניהול קשוב הוא משמעותי להצלחה בתפקיד כמו גם הצלחת הארגון!

ידוע ש- THE BEST LEADERS KNOW HOW TO REALLY LISTEN תשומת לב והקשבה כוללות קשב למרכיבים קוגניטיביים ורגשיים. איך עושים זאת? ועוד באופן קבוע?

אנו מציעים אימון וייעוץ אישי למנהלים. אנו עושים שימוש בטכניקות המחברות גוף נפש. תתאמנו להיות מנהלים טובים יותר אך הבונוס האמיתי הוא התועלות הרבות של שיפור ברמות הריכוז ותשומת הלב שלכם בכל תחום בחיים.