ייעוץ אישי למנהלים

"טכנולוגיה היא כלום. מה שחשוב זה האמונה שלך באנשים, שהם ביסודם טובים וחכמים, ואם תביא להם כלים, הם יעשו איתם דברים מופלאים" 

סטיב ג'ובס

!זזים מניהול למנהיגות

אחת התכונות החשובות של מנהיג מוצלח היא להראות לאנשיו כי אכפת לו מהם

ניתן להגיד שניהול זה הפעלה יעילה וברורה של מיומנויות וכללים המובילים את הארגון להגיע ליעדים שהוצבו. את המיומנויות הללו ניתן לסווג כשייכות לעולם עסקי, רציונאלי וקוגנטיבי. מנהיגות, בשל הקונוטאציות החברתיות הסטוריות, נקשרה יותר לאידאולוגיה, אמונות ורגשות.

בעולם כיום ההתיחסות למנהל המנהיג היא למכלול תכונות ומיומנויות נוספות המאפשרות באופן רגשי להניע את העובדים ביתר קלות לקדם את האינטרסים שלו ושל הארגון. ניהול אפקטיבי ללא הרגשת מאמץ.

באמצעות הקניית כישורי מנהיגות ניתן להתאים למנהל תהליך בו יפעל מתוך הכרות עם עצמו ועם ראיתו המערכתית, ליצור קשרים ויחסים חברתיים לצד מוטיבציה אצל אנשיו שיאפשרו לקדם את האינטרסים של הקבוצה אותה הוא מנהל ושל הארגון בכללותו.

 בסוגיית המנהיגות אם יש לך שאלות כמנהל:

• האם גם אני יכול להנהיג? אילו אפשרויות הנעה קימות?

• איך אפתח את יכולות ההובלה וההנעה שלי?

 

התשובה שלנו: בהחלט כן! אנו מתמחים בהבנת נפש האדם וגם בהבנת תהליכים ארגוניים עסקיים. הידע והניסיון הללו עומדים לרשותך באופן מלא ודיסקרטי!

מנהיג מהווה לעיתים קרובות מודל לחיקוי של העובדים. הוא משמש דוגמא חיובית לעובדים המתבוננים ומחכים לראות כיצד הוא מתנהג. אחת התכונות החשובות של מנהיג מוצלח היא להראות לאנשיו כי אכפת לו מהם, וכי הוא מעריך את עבודתם ואת תרומתם. זוהי אחת הדרכים בהן המנהיג האפקטיבי משיג מוטיבציה ומחויבות, ומושך את אנשיו להישגים.

מנהיגות, נלמדת רק מהתנסות. הגישה ההתנהגותית טוענת כי ניתן להקנות ולרכוש מנהיגות וכן ניתן לאמן למנהיגות, משום שבעצם חלק מהיכולת להשפיע ולהפעיל מנהיגות זה עניין של הפעלת מיומנויות מסוימות כמו: הקשבה פעילה, איך לייצר מרחב בטוח, איך לנהל תגמולים, איך למנות אנשים וכו', לא מדובר רק בדברים שיש באדם, בתכונותיו. כלומר: יכולת זו היא יכולת נרכשת.

אנחנו מומחים בתחום מציעים לך יעוץ וליווי אישי בתזוזה זאת לכיוון הנהגה אפקטיבית יותר בהתאם לסביבה בה פועל הארגון.