"אינטיליגנציה היא היכולת להסתגל לשינויים"

סטיבן הוקינג

אך ביחד עם ההתרגשות עולים גם ספקות וחששות כשמבינים את הציפיות שיש מכם בסביבה החדשה. גם אם הצטיינת בתפקיד המקצועי הקודם, ההתנהלות בתור מנהלים שונה לחלוטין ומובילה למהפך חשיבתי ורגשי.

ישנם צעדים ראשונים ללמידת השטח החדש שלכם, יש צורך בגיבוש אסטרטגיה המתאימה לך ללמוד, גיבוש דרכי פעולה, בדיקת הדילמות הניהוליות איתן אתה נדרש להתמודד, בחינת השינוי הרגשי והשינוי ההתנהגותי שלך בתפקיד. התמודדות עם סוגיות אלו יעזרו לך לגבש את תפיסת התפקיד בהתאם לאישיותך, התפתחותך ולמסגרת הארגונית בה אתה פועל.

טיפ קטן איך להימנע מטעות ניהולית ראשונה? פשוט אל תמהר לבצע שינויים! לפני עשיית שינוי, חשוב לעצור ולזכור שנקודת המבט כרגע מאוד מצומצת.

מה כן לעשות? בהתחלה כדאי מאוד להתעסק באיסוף מידע וחשוב יותר לרכוש את אמונם של העובדים שלך.

מנהלים נדרשים להתמודד עם סוגיות ניהוליות של עמידה ביעדים, ניהול עצמי אפקטיבי, הובלה והנעת עובדים, תקשורת בין-אישית מיטבית, מיצוב אישי גבוה בארגון, התנהלות נכונה בפוליטיקה הארגונית ועוד. ההתמודדות לבד וללא תמיכה תמיד לא פשוטה. אך בהתחלה הקשיים דורשים סיוע והכוונה מתאימים המכוונים 'לנחיתה רכה' יותר לתפקיד!

השרותים שלנו למנהלים:

  • ליווי וייעוץ אישי המבטיח תוכנית המותאמת אישית לכישורי וצרכי המנהל בהתאם ליעדי וצרכי הארגון.

  • אימון מנהלים אישי – מיועד למנהלים בכל הדרגים: מנהלים צעירים, חדשים, מנהלי דרג ביניים, מנהלים בכירים.

  • אימון מנהלים צעירים/חדשים-להכנס לתפקיד 'ברגל ימין' לנהל נכון מהרגע הראשון תוך רכישה ושדרוג של מיומנויות ניהול.

  • תוכנית פנים-ארגונית לאימון ופיתוח מנהלים צעירים, חדשים. התוכנית מיועדת לקבוצה קטנה של מנהלים בארגון ומטרתה לאפשר להם כניסה חלקה, מהירה ומוצלחת לתפקיד תוך רכישת מיומנויות ניהול וליווי אישי.

  • סדנא ייחודית וממוקדת, המותאמת במיוחד לשדרת הניהול הצעירה, מאפשרת הטמעה מיידית של התכנים בתפקיד. הסדנא מעניקה כלים להתמודדות עם האתגרים שחווים מנהלים חדשים וכוללת עבודה בקבוצה, העלאת קשיים ודילמות מחיי היומיום ומתן פתרונות לסיטואציות ניהוליות שונות.

 

תהליך האימון שלנו הוא ברמה מקצועית גבוהה וכולל ידע מעולמות תוכן שונים. ליווי אישי וזמינות גבוהה להתייעצות בין המפגשים במידת הצורך. אנחנו נסייע לכם בצמיחה אישית ומקצועית, רכישה ושדרוג של מיומנויות ניהול ומיומנויות בין-אישיות התורמות לאפקטיביות בתפקידי הניהול.

כניסה לתפקיד ניהולי

כניסה לתפקיד ניהולי ראשון היא מרגשת ומאתגרת!